Toimistomme

SANKA OY
Johtajantie 1
07900 Loviisa

p. 019 517 730
S-posti sale@sanka.fi

 

Asiakaspalvelumme on avoinna arkipäivisin 08:00 – 16:00.

etunimi.sukunimi @ sanka.fi

  

Maajohtaja

Petteri Tarkio  
p. 0400 792 442
petteri.tarkio@inrnordic.com

Asiakaspalvelu, myynti

Harriet Branders
p. 050 592 9994
harriet.branders@sanka.fi

Eeva Kottila    
p. 044 719 0107
eeva.kottila@sanka.fi

Projektit ja arkkitehdit 

Taina Auvinen            
p. 044 735 5005
taina.auvinen@sanka.fi

Stiina Komi        
p. 044 7363232
stiina.komi@sanka.fi

Tuotanto

Joakim Forsström     
p. 050 341 5062
joakim.forsstrom@sanka.fi

Ostot

Pia Hörkkä
p. 0505929999
pia.horkka@sanka.fi

Aluemyynti

Etelä- ja Itäsuomi
Lasse Pajamo
p. 044 711 9663
lasse.pajamo@sanka.fi

Keski- ja Länsisuomi
Jani Vuorela
p. 050 323 2032
jani.vuorela@sanka.fi

Pohjanmaa ja Pohjoissuomi
Sanka asiakaspalvelu
p. 019 517 730
sale@sanka.fi